Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Shtypi ShqiptarArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Dogana durres

Gjithcka ne lidhje me dogana durres mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi dogana durres.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“Nese nje shqiptar trasporton rroba personale,si dhe paisje shtepiake te perdorura,a ka dhe cili eshte detyrimi doganor per te paguar,ju lutem se ndokush me ndohmon me pergjigje te sscte s ju lutem kam mevoj te coj ne shqiperi mobiliet e perdorura Por do te doja te di se a ka dhe cili eshte detyrimi doganor ...ju lutem me pergjigjeni .faleminderit ”
Pustuar nga: vera ne daten: 12-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

dogana durresPortali shqiptar
Hyr tani ne portali.im dhe lexo me shume per dogana durres!
http://www.portali.im
dogana durresVetem Lajme
Hyr tani ne vetemlajme.com dhe lexo me shume per dogana durres!
http://www.vetemlajme.com
dogana durresShtypi Shqiptar
Hyr tani ne shtypi.im dhe lexo me shume per dogana durres!
http://www.shtypi.im


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Plan BiznesiPlan Biznesi
Hyr tani ne planbiznesi.net dhe lexo me shume per dogana durres!
http://www.planbiznesi.net

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy